Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | FINDERS KEEPERS RECORDS 20CACKLP |
| EAN | 5060099506666 |
| Release Date | September 8, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 321 × 4 mm · 238 g |
| Weight | 238 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,691
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Free Jazz |
|---|---|
| Sanatci | Tusques, Francois -& Noel McGhie- |
| Cikis tarihi | 2017-09-13 |
| EAN/UPC | 5060099506666 |
| Label | Cacophonic |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | FINDERS KEEPERS RECORDS 20CACKLP |
| EAN | 5060099506666 |
| Release Date | September 8, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 321 × 4 mm · 238 g |
| Weight | 238 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.