Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | FINDERS KEEPERS 8CACKLP0 |
| EAN | 5060099505089 |
| Release Date | March 27, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 315 × 6 mm · 220 g |
| Weight | 220 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,881
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | La Reine Des Vampires 1967 |
|---|---|
| Sanatci | Tusques, Francois |
| Cikis tarihi | 2014-03-27 |
| EAN/UPC | 5060099505089 |
| Label | Finders Keepers |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | FINDERS KEEPERS 8CACKLP0 |
| EAN | 5060099505089 |
| Release Date | March 27, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 315 × 6 mm · 220 g |
| Weight | 220 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.