Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | NOT N CATLP161 |
| EAN | 5060397601612 |
| Release Date | May 24, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 13 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,038
Stokta yok
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | In the Wee Small Hours |
|---|---|
| Sanatci | Sinatra, Frank |
| Cikis tarihi | 2019-05-24 |
| EAN/UPC | 5060397601612 |
| Label | Capitol |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | NOT N CATLP161 |
| EAN | 5060397601612 |
| Release Date | May 24, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 13 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.