Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | WAGRAM 3355306 |
| EAN | 3596973553065 |
| Release Date | January 31, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 9 mm · 1.05 kg (Weight (estimated)) |
| Weight | 1.05 kg |
| Discs / Records | 3 |
₺1,505
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | The Jazz Crooner |
|---|---|
| Sanatci | Sinatra, Frank |
| Cikis tarihi | 2025-01-31 |
| EAN/UPC | 3596973553065 |
| Label | Wagram |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 3 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | WAGRAM 3355306 |
| EAN | 3596973553065 |
| Release Date | January 31, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 9 mm · 1.05 kg (Weight (estimated)) |
| Weight | 1.05 kg |
| Discs / Records | 3 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.