Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | Vinyl |
| Label | LBS 854206001930 |
| EAN | 0854206001930 |
| Release Date | May 30, 2025 |
| Dimensions | 318 × 311 × 12 mm · 684 g |
| Weight | 684 g |
| Discs / Records | 3 |
₺1,687
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Triple Live |
|---|---|
| Sanatci | Brooks, Garth |
| Cikis tarihi | 2025-05-30 |
| EAN/UPC | 0854206001930 |
| Label | Lbs |
| Format | LP |
| Tur | Country |
| Birim sayisi | 3 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | Vinyl |
| Label | LBS 854206001930 |
| EAN | 0854206001930 |
| Release Date | May 30, 2025 |
| Dimensions | 318 × 311 × 12 mm · 684 g |
| Weight | 684 g |
| Discs / Records | 3 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.