Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | VIRGIN MUSIC 060255700187 |
| EAN | 0602557001877 |
| Release Date | August 26, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 313 × 6 mm · 238 g |
| Weight | 238 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,742
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | How To Be a Human Being |
|---|---|
| Sanatci | Glass Animals |
| Cikis tarihi | 2016-08-26 |
| EAN/UPC | 0602557001877 |
| Label | Virgin Music |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | VIRGIN MUSIC 060255700187 |
| EAN | 0602557001877 |
| Release Date | August 26, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 313 × 6 mm · 238 g |
| Weight | 238 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.