Ek Bilgi
| Label | RESEARCH |
|---|---|
| EAN | 5050580758063 |
| Release Date | January 26, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,778
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Mirage |
|---|---|
| Sanatci | Glass Beams |
| Cikis tarihi | 2024-01-26 |
| EAN/UPC | 5050580758063 |
| Label | Research |
| Format | 12in |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | RESEARCH |
|---|---|
| EAN | 5050580758063 |
| Release Date | January 26, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.