Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DOL DOS500H |
| EAN | 0889397555009 |
| Release Date | February 9, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 4 mm · 283 g |
| Weight | 283 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,664
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Bach: Goldberg Variations, Bwv 988 (1981 Digital Recording) |
|---|---|
| Sanatci | Gould, Glenn |
| Cikis tarihi | 2015-02-13 |
| EAN/UPC | 0889397555009 |
| Label | Dol |
| Format | LP |
| Tur | Classical |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DOL DOS500H |
| EAN | 0889397555009 |
| Release Date | February 9, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 4 mm · 283 g |
| Weight | 283 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.