Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | REISSUED SOUNDS MICR015-UK |
| EAN | 9010974001720 |
| Release Date | March 14, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,698
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Feel |
|---|---|
| Sanatci | Hughes, Glenn |
| Cikis tarihi | 2025-03-14 |
| EAN/UPC | 9010974001720 |
| Label | Reissued Sounds |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | REISSUED SOUNDS MICR015-UK |
| EAN | 9010974001720 |
| Release Date | March 14, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.