Ek Bilgi
| Product_type | CD |
|---|---|
| Label | DC JAMS RECORDS DCJ17001 |
| EAN | 0669346479538 |
| Release Date | January 19, 2018 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 140 × 10 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,023
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Goals |
|---|---|
| Sanatci | Goals |
| Cikis tarihi | 2017-12-07 |
| EAN/UPC | 0669346479538 |
| Label | Dc-Jam Records |
| Format | CD |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Product_type | CD |
|---|---|
| Label | DC JAMS RECORDS DCJ17001 |
| EAN | 0669346479538 |
| Release Date | January 19, 2018 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 140 × 10 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.