Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Silva Screen SLVC2900079.1 |
| EAN | 5014929000794 |
| Release Date | March 7, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 320 × 8 mm · 495 g |
| Weight | 495 g |
| Discs / Records | 2 |
₺4,220
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Music For Film |
|---|---|
| Sanatci | Goldenthal, Elliot |
| Cikis tarihi | 2025-02-28 |
| EAN/UPC | 5014929000794 |
| Label | Silva Screen |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Original Soundtrack |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Silva Screen SLVC2900079.1 |
| EAN | 5014929000794 |
| Release Date | March 7, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 320 × 8 mm · 495 g |
| Weight | 495 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.