Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | FAT POSSUM FPH16107 |
| EAN | 0767981161075 |
| Release Date | May 7, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 374 × 45 mm · 2.28 kg |
| Weight | 2.28 kg |
| Discs / Records | 27 |
₺11,995
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Hi Records Singles Collection |
|---|---|
| Sanatci | Al Green - Othello Anderson Quintet |
| Cikis tarihi | 2021-05-07 |
| EAN/UPC | 0767981161075 |
| Label | Fat Possum |
| Format | 12in |
| Tur | Pop / Rhythm & Blues |
| Birim sayisi | 27 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | FAT POSSUM FPH16107 |
| EAN | 0767981161075 |
| Release Date | May 7, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 374 × 45 mm · 2.28 kg |
| Weight | 2.28 kg |
| Discs / Records | 27 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.