Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Reprise RPRW687350.1 |
| EAN | 0093624873006 |
| Release Date | January 27, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 30 × 315 × 315 mm · 1.13 kg |
| Weight | 1.13 kg |
| Discs / Records | 5 |
₺7,322
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Nimrod |
|---|---|
| Sanatci | Green Day |
| Cikis tarihi | 2023-01-27 |
| EAN/UPC | 0093624873006 |
| Label | Reprise |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 5 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Reprise RPRW687350.1 |
| EAN | 0093624873006 |
| Release Date | January 27, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 30 × 315 × 315 mm · 1.13 kg |
| Weight | 1.13 kg |
| Discs / Records | 5 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.