Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | Vinyl |
| Label | LEGACY HIP-HOP SERIES ICMD |
| EAN | 9010974030379 |
| Release Date | July 25, 2025 |
| Dimensions | 311 × 315 × 9 mm · 463 g |
| Weight | 463 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,401
1 adet stokta
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Man Down |
|---|---|
| Sanatci | Ice Cube |
| Cikis tarihi | 2025-07-25 |
| EAN/UPC | 9010974030379 |
| Label | Legacy |
| Format | LP |
| Tur | Movie / Gangster |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | Vinyl |
| Label | LEGACY HIP-HOP SERIES ICMD |
| EAN | 9010974030379 |
| Release Date | July 25, 2025 |
| Dimensions | 311 × 315 × 9 mm · 463 g |
| Weight | 463 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.