Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | THE CIRCLE MUSIC SM39170322 |
| EAN | 0617669420348 |
| Release Date | March 7, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 320 × 8 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,561
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Enter the Realm |
|---|---|
| Sanatci | Iced Earth |
| Cikis tarihi | 2025-01-24 |
| EAN/UPC | 0617669420348 |
| Label | Sevan Mater |
| Format | LP |
| Tur | Metal Alternative / Metal/Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | THE CIRCLE MUSIC SM39170322 |
| EAN | 0617669420348 |
| Release Date | March 7, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 320 × 8 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.