Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | Vinyl |
| Label | SUITCASE TOWN MUSIC SCT002LP |
| EAN | 0667928015617 |
| Release Date | May 13, 2009 |
| Dimensions | 310 × 311 × 4 mm · 297 g |
| Weight | 297 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,176
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | This Empty Northern Hemisphere |
|---|---|
| Sanatci | Isakov, Gregory Alan |
| Cikis tarihi | 2009-05-13 |
| EAN/UPC | 0667928015617 |
| Label | Suitcase Town Music |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Singer-Songwriter |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | Vinyl |
| Label | SUITCASE TOWN MUSIC SCT002LP |
| EAN | 0667928015617 |
| Release Date | May 13, 2009 |
| Dimensions | 310 × 311 × 4 mm · 297 g |
| Weight | 297 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.