Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | QUARTET QTT6084944.1 |
| EAN | 8436560849445 |
| Release Date | January 12, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 7 mm · 522 g |
| Weight | 522 g |
| Discs / Records | 2 |
₺4,092
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Cutthroat Island |
|---|---|
| Sanatci | Debney, John |
| Cikis tarihi | 2024-01-12 |
| EAN/UPC | 8436560849445 |
| Label | Quartet |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Original Soundtrack |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | QUARTET QTT6084944.1 |
| EAN | 8436560849445 |
| Release Date | January 12, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 7 mm · 522 g |
| Weight | 522 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.