Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | WINDSTAR WIN020LP-C1 |
| EAN | 0617308052749 |
| Release Date | November 17, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 329 × 6 mm · 282 g |
| Weight | 282 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,480
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | The Last Recordings |
|---|---|
| Sanatci | Denver, John |
| Cikis tarihi | 2023-11-17 |
| EAN/UPC | 0617308052749 |
| Label | Windstar |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | WINDSTAR WIN020LP-C1 |
| EAN | 0617308052749 |
| Release Date | November 17, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 329 × 6 mm · 282 g |
| Weight | 282 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.