Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ERATO 5054197452543 |
| EAN | 5054197452543 |
| Release Date | April 21, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 315 × 7 mm · 477 g |
| Weight | 477 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,351
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | King Arthur |
|---|---|
| Sanatci | Gardiner |
| Cikis tarihi | 2023-04-21 |
| EAN/UPC | 5054197452543 |
| Label | Erato |
| Format | LP |
| Tur | Classical |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ERATO 5054197452543 |
| EAN | 5054197452543 |
| Release Date | April 21, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 315 × 7 mm · 477 g |
| Weight | 477 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.