Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MERCURY 060255707078 |
| EAN | 0602557070781 |
| Release Date | April 14, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 6 mm · 274 g |
| Weight | 274 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,700
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 17-11-1970 |
|---|---|
| Sanatci | John, Elton |
| Cikis tarihi | 2019-04-26 |
| EAN/UPC | 0602557070781 |
| Label | Mercury |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MERCURY 060255707078 |
| EAN | 0602557070781 |
| Release Date | April 14, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 6 mm · 274 g |
| Weight | 274 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.