Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | CLEOPATRA BLUES CLOLP5827 |
| EAN | 0889466582714 |
| Release Date | June 14, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 220 g |
| Weight | 220 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,571
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Blues Brothers |
|---|---|
| Sanatci | Wells, Junior |
| Cikis tarihi | 2024-06-14 |
| EAN/UPC | 0889466582714 |
| Label | Cleopatra Blues |
| Format | LP |
| Tur | Blues |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | CLEOPATRA BLUES CLOLP5827 |
| EAN | 0889466582714 |
| Release Date | June 14, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 220 g |
| Weight | 220 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.