Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | CLEOPATRA BLUES CLOLP4520 |
| EAN | 0889466452017 |
| Release Date | December 1, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 316 × 4 mm · 288 g |
| Weight | 288 g |
| Discs / Records | 2 |
₺1,860
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Chicago Hustle '82 |
|---|---|
| Sanatci | Wells, Junior & Buddy Guy |
| Cikis tarihi | 2023-12-01 |
| EAN/UPC | 0889466452017 |
| Label | Cleopatra Blues |
| Format | LP |
| Tur | Blues |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | CLEOPATRA BLUES CLOLP4520 |
| EAN | 0889466452017 |
| Release Date | December 1, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 316 × 4 mm · 288 g |
| Weight | 288 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.