Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | FIRE FIRELP536 |
| EAN | 0809236153678 |
| Release Date | October 5, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,981
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Possible Dust Clouds |
|---|---|
| Sanatci | Hersh, Kristin |
| Cikis tarihi | 2018-10-05 |
| EAN/UPC | 0809236153678 |
| Label | Fire |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | FIRE FIRELP536 |
| EAN | 0809236153678 |
| Release Date | October 5, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.