Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | FIRE FIRELP579B |
| EAN | 0809236157973 |
| Release Date | November 4, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 314 × 6 mm · 364 g |
| Weight | 364 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,376
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Wyatt At the Coyote Palace |
|---|---|
| Sanatci | Hersh, Kristin |
| Cikis tarihi | 2022-11-04 |
| EAN/UPC | 0809236157973 |
| Label | Fire |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Indie |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | FIRE FIRELP579B |
| EAN | 0809236157973 |
| Release Date | November 4, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 314 × 6 mm · 364 g |
| Weight | 364 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.