Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MILAN 19439885291 |
| EAN | 0194398852911 |
| Release Date | July 15, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 313 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,061
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Returnal (Original Soundtrack) |
|---|---|
| Sanatci | Krlic, Bobby |
| Cikis tarihi | 2022-07-15 |
| EAN/UPC | 0194398852911 |
| Label | Milan |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Original Soundtrack |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MILAN 19439885291 |
| EAN | 0194398852911 |
| Release Date | July 15, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 313 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.