Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | Vinyl |
| Label | BMG 409996416985 |
| EAN | 4099964169850 |
| Release Date | August 22, 2025 |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 515 g |
| Weight | 515 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,217
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Whirlwind |
|---|---|
| Sanatci | Wilson, Lainey |
| Cikis tarihi | 2025-08-22 |
| EAN/UPC | 4099964169850 |
| Label | Bmg |
| Format | LP |
| Tur | Country |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | Vinyl |
| Label | BMG 409996416985 |
| EAN | 4099964169850 |
| Release Date | August 22, 2025 |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 515 g |
| Weight | 515 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.