Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | instock-Turkey, Vinyl |
| Label | GUERSSEN GUESS106 |
| EAN | 4040824091507 |
| Release Date | February 24, 2022 |
| Dimensions | 320 × 316 × 7 mm · 396 g |
| Weight | 396 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,371
2 adet stokta
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 2023 |
|---|---|
| Sanatci | Manco, Baris |
| Cikis tarihi | 2022-02-24 |
| EAN/UPC | 4040824091507 |
| Label | Guerssen |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Progressive Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | instock-Turkey, Vinyl |
| Label | GUERSSEN GUESS106 |
| EAN | 4040824091507 |
| Release Date | February 24, 2022 |
| Dimensions | 320 × 316 × 7 mm · 396 g |
| Weight | 396 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.