Ek Bilgi
| Product_type | instock-Turkey, Vinyl |
|---|---|
| Label | CARGO RECORDS GERMANY IMT0804560.1 |
| EAN | 0617308045604 |
| Release Date | November 5, 2018 |
| Dimensions | 311 × 315 × 5 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,417
1 adet stokta
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Sleepwalking |
|---|---|
| Sanatci | Bree, Jonathan |
| Cikis tarihi | 2018-11-05 |
| EAN/UPC | 0617308045604 |
| Label | Cargo Records Germany |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Product_type | instock-Turkey, Vinyl |
|---|---|
| Label | CARGO RECORDS GERMANY IMT0804560.1 |
| EAN | 0617308045604 |
| Release Date | November 5, 2018 |
| Dimensions | 311 × 315 × 5 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.