Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DECCA (UMO) 5588714 |
| EAN | 0602455887146 |
| Release Date | November 17, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺4,142
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Worrisome Heart |
|---|---|
| Sanatci | Gardot, Melody |
| Cikis tarihi | 2023-11-17 |
| EAN/UPC | 0602455887146 |
| Label | Universal |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DECCA (UMO) 5588714 |
| EAN | 0602455887146 |
| Release Date | November 17, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.