Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SONY MUSIC CG 19439713911 |
| EAN | 0194397139112 |
| Release Date | September 4, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 314 × 6 mm · 418 g |
| Weight | 418 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,591
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | One World |
|---|---|
| Sanatci | Ocean, Billy |
| Cikis tarihi | 2020-09-04 |
| EAN/UPC | 0194397139112 |
| Label | Sony Music Cg |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SONY MUSIC CG 19439713911 |
| EAN | 0194397139112 |
| Release Date | September 4, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 314 × 6 mm · 418 g |
| Weight | 418 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.