Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | NUCLEAR BLAST 727361490140 |
| EAN | 0727361490140 |
| Release Date | January 10, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 314 × 4 mm · 238 g |
| Weight | 238 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,771
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | The Sun and the Cold |
|---|---|
| Sanatci | Oceans |
| Cikis tarihi | 2020-01-10 |
| EAN/UPC | 0727361490140 |
| Label | Nuclear Blast |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Speed/Thrash/Death Metal |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | NUCLEAR BLAST 727361490140 |
| EAN | 0727361490140 |
| Release Date | January 10, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 314 × 4 mm · 238 g |
| Weight | 238 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.