Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ATLANTIC 1631931 |
| EAN | 0075678631931 |
| Release Date | September 29, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 316 × 6 mm · 247 g |
| Weight | 247 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,617
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Alone In a Crowd |
|---|---|
| Sanatci | Tree, Oliver |
| Cikis tarihi | 2023-09-29 |
| EAN/UPC | 0075678631931 |
| Label | Atlantic |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ATLANTIC 1631931 |
| EAN | 0075678631931 |
| Release Date | September 29, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 316 × 6 mm · 247 g |
| Weight | 247 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.