Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ATLANTIC 1677216 |
| EAN | 0075678639708 |
| Release Date | July 15, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 318 × 5 mm · 247 g |
| Weight | 247 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,553
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Cowboy Tears |
|---|---|
| Sanatci | Tree, Oliver |
| Cikis tarihi | 2022-07-15 |
| EAN/UPC | 0075678639708 |
| Label | Atlantic |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
| Style | |
|---|---|
| Label | ATLANTIC 1677216 |
| EAN | 0075678639708 |
| Release Date | July 15, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 318 × 5 mm · 247 g |
| Weight | 247 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.