Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ATLANTIC 75678639715 |
| EAN | 0075678639715 |
| Release Date | July 29, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 313 × 4 mm · 256 g |
| Weight | 256 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,377
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Cowboy Tears |
|---|---|
| Sanatci | Tree, Oliver |
| Cikis tarihi | 2022-07-15 |
| EAN/UPC | 0075678639715 |
| Label | Atlantic |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ATLANTIC 75678639715 |
| EAN | 0075678639715 |
| Release Date | July 29, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 313 × 4 mm · 256 g |
| Weight | 256 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.