Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | NETWERK NMG315071 |
| EAN | 0067003150712 |
| Release Date | August 30, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,814
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Cacophony |
|---|---|
| Sanatci | Paloma, Paris |
| Cikis tarihi | 2024-08-30 |
| EAN/UPC | 0067003150712 |
| Label | Netwerk |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | NETWERK NMG315071 |
| EAN | 0067003150712 |
| Release Date | August 30, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.