Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DENOVALI DEN213LP |
| EAN | 4024572750008 |
| Release Date | September 19, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 8 mm · 607 g |
| Weight | 607 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,790
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Ocean Noise |
|---|---|
| Sanatci | Pan & Me |
| Cikis tarihi | 2014-09-19 |
| EAN/UPC | 4024572750008 |
| Label | Denovali |
| Format | LP |
| Tur | Various Audio / Experimental |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DENOVALI DEN213LP |
| EAN | 4024572750008 |
| Release Date | September 19, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 8 mm · 607 g |
| Weight | 607 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.