Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | NETTWERK NTW24911.1 |
| EAN | 0067003124911 |
| Release Date | March 12, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 315 × 8 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,388
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Roses |
|---|---|
| Sanatci | Paper Kites |
| Cikis tarihi | 2021-03-12 |
| EAN/UPC | 0067003124911 |
| Label | Nettwerk |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | NETTWERK NTW24911.1 |
| EAN | 0067003124911 |
| Release Date | March 12, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 315 × 8 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.