Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Believe M7127 |
| EAN | 3700187671273 |
| Release Date | February 9, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 316 × 7 mm · 598 g |
| Weight | 598 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,752
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Deux Freres |
|---|---|
| Sanatci | Pnl |
| Cikis tarihi | 2019-12-06 |
| EAN/UPC | 3700187671273 |
| Label | Believe Recordi |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Rap |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Believe M7127 |
| EAN | 3700187671273 |
| Release Date | February 9, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 316 × 7 mm · 598 g |
| Weight | 598 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.