Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | PARACHUTE PARA636LP |
| EAN | 0803341592988 |
| Release Date | June 20, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
₺4,440
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Migrants On the Home Front |
|---|---|
| Sanatci | Pogues |
| Cikis tarihi | 2025-06-20 |
| EAN/UPC | 0803341592988 |
| Label | Expensive Woodland |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | PARACHUTE PARA636LP |
| EAN | 0803341592988 |
| Release Date | June 20, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.