Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BMG Rights Management LLC BGRT807059.1 |
| EAN | 4050538807059 |
| Release Date | October 7, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 313 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,915
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Crackers |
|---|---|
| Sanatci | Slade |
| Cikis tarihi | 2022-10-07 |
| EAN/UPC | 4050538807059 |
| Label | Bmg |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
| Style | |
|---|---|
| Label | BMG Rights Management LLC BGRT807059.1 |
| EAN | 4050538807059 |
| Release Date | October 7, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 313 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.