Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BMG Rights Management (UK) Ltd |
| EAN | 4050538874334 |
| Release Date | April 22, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 316 × 4 mm · 247 g |
| Weight | 247 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,775
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Keep Your Hands Off My Power S |
|---|---|
| Sanatci | Slade |
| Cikis tarihi | 2023-04-22 |
| EAN/UPC | 4050538874334 |
| Label | Bmg |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BMG Rights Management (UK) Ltd |
| EAN | 4050538874334 |
| Release Date | April 22, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 316 × 4 mm · 247 g |
| Weight | 247 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.