Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | CAROLINE 060250742534 |
| EAN | 0602507425340 |
| Release Date | November 27, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,922
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 12 Things I Forgot |
|---|---|
| Sanatci | Wilson, Steven |
| Cikis tarihi | 2020-11-27 |
| EAN/UPC | 0602507425340 |
| Label | Universal |
| Format | 12in |
| Tur | Rock / Progressive Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | CAROLINE 060250742534 |
| EAN | 0602507425340 |
| Release Date | November 27, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.