Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Fiction FCN168357.1 |
| EAN | 0602475245704 |
| Release Date | March 14, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 314 × 5 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,681
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | The Overview |
|---|---|
| Sanatci | Wilson, Steven |
| Cikis tarihi | 2025-03-14 |
| EAN/UPC | 0602475245704 |
| Label | Virgin Music |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Progressive Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Fiction FCN168357.1 |
| EAN | 0602475245704 |
| Release Date | March 14, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 314 × 5 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.