Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ISLAND/UMC 3599654 |
| EAN | 0602435996547 |
| Release Date | February 25, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 316 × 8 mm · 333 g |
| Weight | 333 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,550
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Teaser and the Firecat |
|---|---|
| Sanatci | Stevens, Cat |
| Cikis tarihi | 2025-05-09 |
| EAN/UPC | 0602435996547 |
| Label | Island |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ISLAND/UMC 3599654 |
| EAN | 0602435996547 |
| Release Date | February 25, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 316 × 8 mm · 333 g |
| Weight | 333 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.