Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SW RECORDS SW7V |
| EAN | 0044003352810 |
| Release Date | September 29, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 315 × 8 mm · 570 g |
| Weight | 570 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,324
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Harmony Codex |
|---|---|
| Sanatci | Wilson, Steven |
| Cikis tarihi | 2023-09-29 |
| EAN/UPC | 0044003352810 |
| Label | Virgin Music |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Progressive Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SW RECORDS SW7V |
| EAN | 0044003352810 |
| Release Date | September 29, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 315 × 8 mm · 570 g |
| Weight | 570 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.