Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ASTHMATIC KITTY |
| EAN | 0729920164844 |
| Release Date | September 24, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 313 × 14 mm · 1.09 kg |
| Weight | 1.09 kg |
| Discs / Records | 5 |
₺6,944
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Convocations |
|---|---|
| Sanatci | Stevens, Sufjan |
| Cikis tarihi | 2021-08-20 |
| EAN/UPC | 0729920164844 |
| Label | Asthmatic Kitty |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Ambient |
| Birim sayisi | 5 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ASTHMATIC KITTY |
| EAN | 0729920164844 |
| Release Date | September 24, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 313 × 14 mm · 1.09 kg |
| Weight | 1.09 kg |
| Discs / Records | 5 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.