Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ASTHMATIC KITTY AKR99LP-2025 |
| EAN | 0729920166954 |
| Release Date | May 30, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
₺4,350
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Carrie & Lowell |
|---|---|
| Sanatci | Stevens, Sufjan |
| Cikis tarihi | 2025-05-30 |
| EAN/UPC | 0729920166954 |
| Label | Asthmatic Kitty |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 2 |
| Style | |
|---|---|
| Label | ASTHMATIC KITTY AKR99LP-2025 |
| EAN | 0729920166954 |
| Release Date | May 30, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.