Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| EAN | 0729920166725 |
| Release Date | November 1, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 12 mm · 1.75 kg (Weight (estimated)) |
| Weight | 1.75 kg |
| Discs / Records | 5 |
₺10,208
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Silver & Gold (Box) |
|---|---|
| Sanatci | Stevens, Sufjan |
| Cikis tarihi | 2024-11-22 |
| EAN/UPC | 0729920166725 |
| Label | Asthmatic Kitty |
| Format | LP |
| Tur | Various Audio / Christmas |
| Birim sayisi | 6 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| EAN | 0729920166725 |
| Release Date | November 1, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 12 mm · 1.75 kg (Weight (estimated)) |
| Weight | 1.75 kg |
| Discs / Records | 5 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.