Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DEAD OCEANS DOC051LP |
| EAN | 0656605135113 |
| Release Date | October 28, 2010 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 243 g |
| Weight | 243 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,880
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Nocturne of Exploded Crystal Chandelier |
|---|---|
| Sanatci | Sun Airway |
| Cikis tarihi | 2010-10-28 |
| EAN/UPC | 0656605135113 |
| Label | Dead Oceans |
| Format | LP |
| Tur | Various Audio / Experimental |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DEAD OCEANS DOC051LP |
| EAN | 0656605135113 |
| Release Date | October 28, 2010 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 243 g |
| Weight | 243 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.