Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | WISERAVEN WISE03LP |
| EAN | 8056099007071 |
| Release Date | July 12, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 323 × 4 mm · 265 g |
| Weight | 265 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,428
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Sun Also Rises |
|---|---|
| Sanatci | Sun Also Rises |
| Cikis tarihi | 2024-05-31 |
| EAN/UPC | 8056099007071 |
| Label | Wiseraven |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Progressive Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | WISERAVEN WISE03LP |
| EAN | 8056099007071 |
| Release Date | July 12, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 323 × 4 mm · 265 g |
| Weight | 265 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.